Click aici »

Operator interviu

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Baia-Mare, Brasov, Bucuresti, Oradea, Suceava Baia-Mare Brasov Bucuresti Oradea Suceava
Domeniile ofertei
Publicitate/PR, Media/Cultura/Publicatii
Data introducerii
25-05-2016
Data actualizare
03-03-2021

Descrierea postului

Responsabilitati:
- Aplicare de chestionare pe teren.
- Chestionarele se realizeaza la domiciliul respondentilor, la adrese si persoane selectate conform metodologiei studiului, pe un suport electronic (laptop).
- Participarea la sesiunile de instruire premergatoare activitatii de culegere a datelor din teren.
- Respectarea metodologiei studiului si a regulilor de aplicare a chestionarului.
- Respectarea targetului, a termenelor de culegere a datelor si a celor de predare a tuturor materialelor care insotesc  aplicarea chestionarelor pe teren.
- Colaborarea permanenta cu coordonatorul de teren pe parcursul desfasurarii unui proiect de cercetare.

Cerinte

Profilul aplicantilor:

- absolventi de studii medii sau superioare;
- minime cunostinte de utilizare a calculatorului;
- excelente abilitati de comunicare si relationare;
- capacitate de convingere;
- disponibilitate de a lucra pe teren;
- seriozitate si responsabilitate.

Constituie un avantaj

- disponibilitatea pentru deplasari in orasele si judete limitrofe orasului si judetului de rezidenta;
- experienta anterioara in aplicare de chestionare;
- studii in domenii socio-umane.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Program de lucru flexibil (in regim part-time sau full-time).
- Plata in functie de numarul de chestionare realizate.
- Bonusuri lunare pentru realizarea targetelor.
-Suport si indrumare permanenta din partea coordonatorului de teren si/sau a echipei de implementare a proiectului.
- Posibilitate de a avansa in cariera.