Click aici »

Operator interviu la sediu - proiect

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Elevi/Studenti
Data introducerii
16-04-2019
Data actualizare
16-04-2019

Descrierea postului

Activitatea consta in realizarea de sondaje de opinie cu persoane fizice sau juridice prin telefon. Operatorii au ca responsabilitate principala culegerea de informatii prin intermediul unui chestionar afisat in format electronic.

Cerinte

Persoana pe care o cautam:

- Are varsta intre18-50 ani;
- Are experienta in aplicarea sondajelor de opinie prin telefon;
- Este disponibil(a)  intr-un program flexibil (minim 4 ore pe zi, in prima parte a zilei);
- Este o persoana responsabila si punctuala;
- Are o voce placuta si nu este timid(a)
- Este disponibila pentru deplasare la sediul nostru