Click aici »

Operator interviu in Gheorgheni si Targu Secuiesc

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Gheorgheni, Targu Secuiesc Gheorgheni Targu Secuiesc
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Marketing, Serviciu clienti
Data introducerii
30-03-2011
Data actualizare
30-03-2011

Descrierea postului

Firma germana cauta colaboratori (studenti, femei casnice etc.) pentru realizarea unor sondaje de opinie (interviuri clienti) intr-un hypermarket din Targu Secuiesc (Covasna) si Gheorgheni (Harghita).

Atat in Targu Secuiesc cat si in Gheorgheni, sondajele de opinie se vor desfasura intre 14.04.2011- 18.04.2011.

IMPORTANT: va rugam ca CV-urile sa fie insotite de numere de telefon corecte !

Cerinte

- persoane serioase si responsabile;
- disponibilitate pentru a lucra 5-6 ore/zi pe toata durata proiectului;
- amabilitate in relatiile cu clientii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salarizare: 2 Euro / ora
Program flexibil.