Click aici »

Operator in productie publicitara - colator

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
Publicitate/PR, Productie
Data introducerii
24-04-2017
Data actualizare
10-10-2017

Descrierea postului

Realizeaza diverse lucrari de productie publicitara:

- aplicare autocolant, confectii diverse din PVC, confectie si montaj casete si semne luminoase diverse

- pregatirea si prelucrarea materialului (colant)

- decorarea materialului

- formare litere volumetrice

Cerinte

- capacitate de a lucra in echipa si de respectare a termenelor de finalizare a proiectelor

- experienta in realizarea de finisaje: colantari pe suprafete plane si curbe

- experienta anterioara minim 1 an

- studii minime

- abilitate de invatare

- disponibilitate pentru deplasari in cursul saptamanii

- carnet de conducere categoria B - este un plus

Oferta (bonusuri, beneficii)

Detaliile salariale si bonusurile vor fi discutate in cadrul interviului.

Trimite CV