Operator imbuteliator - oferta pentru persoane cu dizabilitati

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
12-10-2011
Data actualizare
12-10-2011

Descrierea postului

o Igienizarea masinii de imbuteliat ;

o Pregatirea masinii de imbuteliat pentru productie ;

o Rezolvarea problemelor aparute la masina de imbuteliat in conformitate cu Manualul de utilizare, daca acestea nu depasesc limitele de competenta ale operatorului ;

o Raspunde materiale de toate bunurile incredintate de companie spre administrare etc.

Cerinte

- Conditie fizica buna;

- Spirit de echipa;

- Rabdare si atentie;

- Comportament politicos si civilizat fata de colegi, clienti, autoritati legale, auditori externi sau interni;

- Absolvent minim studii generale, etc.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Locatia: punct de lucru Stefanesti

Program de lucru: flexibil, in schimburi.