Click aici »

Operator facturare

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Piatra Neamt Piatra Neamt
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
20-03-2017
Data actualizare
20-03-2017

Descrierea postului

- preia si factureaza comenzile venite de la agenti, clienti ai firmei
- factureaza, adauga produse in sistemul public de achizitii SEAP
- tine legatura cu magazinele si comunica directorului general toate informatiile despre acestea
- preia e-mailurile si le distribuie persoanelor aferente (director general, contabilitate, achizitii..)
- indeplineste si alte atributii specificate in fisa postului.

Cerinte

Candidatul ideal

- organizat, comunicativ, atent la detalii
- orientat spre rezolvarea problemelor aparute
- abilitati de comunicare cu clientii
- cunostinte MS-OFFICE