Click aici »

Operator facturare/logistica

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Achizitii/Logistica
Data introducerii
03-02-2017
Data actualizare
30-10-2017

Descrierea postului

- preluare si introducere in baza de date a comenzilor preluate de la clienti;
- verificarea termenelor de livrare si informarea clientilor;
- facturarea comenzilor;
- gestionarea email-urilor venite pe email si distribuirea lor catre persoanele responsabile

Cerinte

- absolvent studii superioare sau de liceu;
- experienta in lucrul cu clientii;
- cunostinte bune operare PC;
- atitudine proactiva;
- spirit de echipa;
- abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
- putere de munca;
- atentie distributiva, rabdare;
- asumare responsabilitati, seriozitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial - discutie la interviu;
- posibilitati de avansare si dezvoltare;
- mediu de lucru dinamic si profesionist.