Click aici »

Operator extruder mase plastice

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
18-09-2019
Data actualizare
18-09-2019

Descrierea postului

Jobul cuprinde lucrul pe 4 utilaje diferite de mase plastice.
Programul de lucru este de 8h/zi de luni pana vineri.

Cerinte

Cautam viitori angajati, in primul rand responsabili, pentru colaborare pe teremen nedeterminat.
Compania noastra are profil in mase plastice, asadar un plus l-ar avea persoanele cu experienta in domeniu.
Candidatii ideali ar fi oamenii care au dorinta de a munci si de a avansa (odata cu stapanirea utilajelor).
Angajatii au posibilitatea de a avansa, in primul rand financiar si, in al doilea rand, din punct de vedere al experientei.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV