Operator echipamente productie publicitara (printer/plotter), finisare, montaj

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Toate orasele Bucuresti Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
03-08-2012
Data actualizare
03-08-2012

Descrierea postului

Cerinte

- experienta in realizarare de finisaje: colantari, banner ? mesh, materiale de transfer termic s.a.

- experienta si cunoasterea tehnologiilor de realizare a casetelor luminoase: cu tuburi neon; cu LED, cu tub pirex; litere volumetrice; cactus plexiglas.

- cunoasterea si realizarea structurilor pentru totemuri si casete luminoase

- cunoasterea si realizarea standurilor expozitionale (proiectare - executie montaj)

- cunoasterea si realizarea de display-uri: rafturi expunere si totemurilor (stiplex, mdf, pal, komatex, bond, s.a.)

- placari cu materiale moderne pentru fatade de cladiri si intrari sedii firma (alucobond) impreuna cu firmele luminoase aferente acestora.

- capacitate de organizare a muncii proprii, a lucrului in echipa si de respectare a termenelor de finalizare a proiectelor.

- dorinta de munca si disponibilitate pentru program prelungit

- rezistenta la stres, eficienta, spirit organizatoric;

- permis de conducere cat B

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachetul salarial se discuta la interviu in functie de experienta.

- Salariu fix, ore suplimentare, decont transport, abonament medical, bonusuri, conditii de lucru excelente, lucrul intr-o echipa tanara, posibilitati de avansare s.a.

NOTA: VA ROG CITITI CU ATENTIE ANUNTUL SI NU APLICATI DACA NU CONSIDERATI CA VA INCADRATI IN CERINTELE SOLICITATE