Click aici »

Operator colete

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica, Comert, Vanzari
Data introducerii
18-10-2016
Data actualizare
18-10-2016

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Operatorul de colete este responsabil cu scoaterea cartilor de la raft si pregatirea coletelor pentru curier sau ridicare personala din magazin. Candidatul ideal este rezistent la actiuni repetitive solicitante care pot include manipularea unor colete, ridicatul si statul in picioare un timp indelungat si incarcarea/descarcarea marfii.

Cerinte

Aplicantul trebuie sa fie rapid, atent la detalii, sa aiba spirit de echipa si sa tina cont de normele de siguranta la locul de munca.