Click aici »

Operator CNC

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
31-10-2018
Data actualizare
31-10-2018

Descrierea postului

Angajam operator CNC pentru un client din BRASOV.
Sunt de preferat oferatorii CNC care au lucrat cu piese unice, frezori, pentru cei cu experienta.

Cerinte

Conditii:
- sa aiba atractie catre domeniul tehnic, chiar sa fi lucrat temporar, nu neaparat cu calificare
- sa fie dispus sa invete
- sa nu aiba probleme cu prezenta la munca

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera:
- calificare la locul de munca/training gratuit
- posibilitatea de a fi instruit pe cele mai noi utilaje
- cresteri salariale spectaculoase dupa absolvire
- loc de munca stabil