Click aici »

Operator CNC

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Industrie
Data introducerii
28-09-2017
Data actualizare
28-09-2017

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Cunoaste modul de programare si functionare a utilajelor cu comanda numerica
Interpreteaza si citeste dimensiunile cotate intr-un desen de ansamblu sau de executie
Urmareste permanent aplicarea parametrilor de calitate impusi prin procedurile specific sau prin instructiunile tehnologice

Cerinte

Cunostinte operare calculator software BSOLID
Cunostinte despre utilajul ROVER 336/346 parametrii functionali ai utilajelor si documentatia tehnica a acestora
Cunostinte tehnice mobilier (desen tehnic)
Analiza si atentie la detalii, capacitatea de a sesiza defecte, indemanare, precizie, responsabilitate, echilibru si stapanire de sine