Click aici »

Operator centru de suport - limba spaniola

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Secretariat/Administrativ, Elevi/Studenti
Data introducerii
14-10-2011
Data actualizare
14-10-2011

Descrierea postului

Ce vei avea de facut ?

- Vei oferi suport telefonic unor tehnicieni din Europa,
- Gestionezi apelurile si raspunzi la intrebarile tehnicienilor
- Te documentezi si propui solutii noi la problemele aparute

Compania ofera posibilitatea de a lucra full time sau part time !

Cerinte

Esti candidatul ideal daca:

- Cunosti la un nivel avansat (scris si vorbit) limba Spaniola si limba Engleza
- Ai cunostinte IT de baza privind MS Office,
- Esti o persoana automotivata, orientata spre rezolvarea problemelor, atenta la nevoile clientului,
- Ai abilitati excelente de comunicare si iti place sa lucrezi in echipa.