Operator centru de suport - germana, maghiara, franceza, italiana, spaniola

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Secretariat/Administrativ
Data introducerii
10-01-2012
Data actualizare
10-01-2012

Descrierea postului

Responsabilitati
Ce vei avea de facut?

- Vei oferi suport telefonic pentru utilizatori PC din Europa, Middle East, Africa
- Gestionezi apelurile si raspunzi la intrebarile tehnice ale clientilor
- Te documentezi si propui solutii noi la problemele aparute.

Cerinte

Cerinte
- Cunosti foarte bine una din urmatoarele limbi: Germana, Maghiara, Franceza, Italiana sau Spaniola (scris si vorbit) si poti purta o conversatie in limba Engleza,
- Ai cunostinte IT de baza privind: MS Office,
- Esti o persoana automotivata, orientata spre rezolvarea problemelor, atenta la nevoile clientului,
- Ai abilitati excelente de comunicare si iti place sa lucrezi in echipa.

Daca esti persoana pe care o cautam si doresti sa lucrezi intr-un mediu dinamic, cu o echipa tanara, si sa te bucuri de un pachet salarial atractiv, aplica acum cu un CV actualizat!

Compania ofera posibilitatea de a lucra full time sau part time!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii Oferite

Daca esti persoana pe care o cautam si doresti sa lucrezi intr-un mediu dinamic, cu o echipa tanara, si sa te bucuri de un pachet salarial atractiv, aplica acum cu un CV actualizat !