Click aici »

Operator centru de copiere

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Baia-Mare Baia-Mare
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
02-05-2017
Data actualizare
20-06-2019

Cristal Srl

» 1 job nou de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Preluare si prelucrare comenzi de la clienti: multiplicare, laminare, indosariere spire plastic si metal, finisari documente, etc.
Utilizarea echipamentelor specifice centrului de copiere: copiatoare, scanere, plottere, laminatoare, perforatoare etc.
Lucru in echipa.
Program 40 ore/saptamina. Punct de lucru in centrul orasului.

Posibilitati de mutare in alte departamente dupa diferite calificari in cadrul societatii: grafica publicitara, inscriptionari diverse, etc. Siguranta postului data de 25 de ani de activitate a societatii.

Cerinte

Persoana activa, raspunzatoare, fidelitate fata de societate si colegi.
Spirit de echipa, punctuala si cu dorinta de afirmare.
Rezistenta la un ritm alert de lucru.
Instruirea si pregatirea angajatilor va avea loc in cadrul societatii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu negociabil dupa proba de lucru. Bonuri de masa.

Trimite CV