Click aici »

Operator centru de copiere/magazin stampile

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Publicitate/PR, Productie
Data introducerii
21-04-2019
Data actualizare
21-04-2019

Descrierea postului

Centru de copiere si executie stampile, angajeaza operatori pentru printare/copiere documente, realizare tiparituri (pliante, fluturasi, carti de vizita, etc.), finisari documente (taiere, laminare, indosarieri) si executie stampile.

Responsabilitati: Interactiunea cu clientul, preluarea comenzii, dar si executia acesteia - munca la calculator, lucru cu diverse echipamente (imprimanta, aparat de indosariat, laminator, ghilotina, etc.).

Cerinte

Persoana responsabila, ambitioasa, serioasa, amabila, avand cunostinte PC (minim pachet Office), indemanatica, atenta la detalii, dispusa sa lucreze in echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul motivant, lucrul cu o echipa tanara si plina de entuziasm, bonusuri de performanta si de sarbatori.