Click aici »

Operator casa de amanet

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Arad, Oradea, Satu-Mare, Timisoara Arad Oradea Satu-Mare Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari, Comert
Data introducerii
29-08-2014
Data actualizare
29-08-2014

Descrierea postului

BSG Amanet angajeaza operator casa de amanet pentru Arad, Oradea, Timisoara si Satu Mare

RESPONSABILITATI:
- interactiunea cu clientii;
- verificarea si evaluarea garantiilor - metale pretioase;
- intocmirea documentatiei pentru acordarea imprumuturilor;
- vanzare bijuterii;
- efectuarea platilor si incasarilor;
- tine evidenta primara a actelor in punctul de lucru.

Cerinte

CERINTE
- studii medii;
- abilitati de comunicare;
- cunostinte medii de operare PC si utilizare a internetului;
- disponibilitate pentru program full time;
- nu este necesara experienta in domeniu, se asigura pregatire pentru postul ocupat;
- disponibilitate de a participa la cursul de pregatire ce se desfasoara in judetul Maramures, cazarea si transportul sunt oferite gratuit din partea firmei;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- activarea Intr-o companie de succes;
- siguranta locului de munca:
- munca alaturi de un personal calificat;
- posibilitatea de formare si perfectionare profesionala;
- seriozitate;
- aprecierea si recunoasterea performantelor pe plan profesional;
- salariu + tichete de masa