Click aici »

Operator call center

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
10-07-2018
Data actualizare
10-07-2018

Believe

» 1 job nou de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

- Initiaza si finalizeaza comenzile primite;
- Preia comenzi din magazinul online sau telephonic si le inregistreaza in sistemul informatic;
- Vinde produse clientilor potentiali si existenti;
- Ofera clientilor informatii cu privire la disponibilitatea produselor, conditii si modalitati de transport si plata;
- Trateaza toate solicitarile primite de la client prin canalele specifice: telefon, e-mail, chat;
- Dezvolta si mentine reteaua de parteneri ai companiei;
- Emite documente insotitoare si fiscale necesare expedierii coletelor;
- Mentine relatia cu clientii;
- Este responsabil de atingerea obiectivelor individuale si de echipa.

Cerinte

- Nivel avansat de cunoastere a unei limbi de circulatie internationala, de preferinta engleza;
- Experienta anterioara de minim 1 an intr-un call center constituie avantaj;
- Cunostinte de operare calculator;
- Abilitati de comunicare, deschidere la sugestii, gandire pozitiva;
- Buna organizare, precizie, flexibilitate;
- Initiativa, proactivitate, dorinta de perfectionare continua;
- Orientare catre rezultate: eficienta, rezolvarea situatiilor si depasirea obstacolelor;
- Spirit de echipa;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu atractiv
- Posibilitate de crestere intr-o companie de top

Trimite CV