Click aici »

Operator call center

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Telecomunicatii
Data introducerii
02-10-2017
Data actualizare
12-02-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.
Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Responsabilitati:

- Efectuarea/primirea/gestionarea apelurilor conform procedurilor interne;
- Inregistrarea interactiunii cu clientul in sistemele existente;
- Identificarea si aplicarea celei mai bune si rapide metode de rezolvare a cererilor receptionate;
- Indeplinirea obiectivelor specifice per proiect/serviciu;
- Colaborarea eficienta cu celelalte departamente in vederea solutionarii problemelor aparute.

Cerinte

Cerinte:

- Disponibilitate de a lucra in intervalul 22.30-07.00;
- Nivel avansat limba engleza;
- Cunostinte avansate de operare calculator;
- Spirit de echipa, seriozitate, punctualitate, atitudine pozitiva;
- Derularea activitatii conform politicii companiei;
- Abilitati excelente de comunicare, mod de gandire orientat spre clienti;
- Rezistenta la stres si program de noapte;
- Experienta in call-center constituie un avantaj;
- Studiile tehnice (cu deosebire in telecomunicatii) constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

- dezvoltarea unei cariere in domeniul Telecom
- salariu fix + bonus
- colectiv tanar
- locatie centrala

Program de lucru: night shift 10:30 pm - 07:00 am, 5 zile/ saptamana