Click aici »

Operator call center

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Serviciu clienti
Data introducerii
11-04-2016
Data actualizare
11-04-2016

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- initierea contactului intre companie si potentialii clienti existenti in baza de date, in vederea stabilirii perteneriatelor;
- mentinerea contactului cu partenerii existenti in vederea imbunatatirii serviciilor oferite;

Cerinte

Daca poti fii convingator ,ai abilitati de comunicare si vorbesti fluent si corect limba romana , atunci poti APLICA.
DACA iti place sa ai un program flexibil ,dar intelegi ca se lucreaza de Luni pana Vineri inclusiv , atunci poti APLICA.
DACA intelegi ca Operator Vanzari prin Telefon inseamna mai mult decat OPERATOR CALL CENTER, atunci poti APLICA.
DACA iti place stabilitatea data de un salariu, te motiveaza posibilitatea de a castiga in plus si de a avansa in cariera , atunci poti APLICA.
DACA ai o voce placuta la telefon, doresti sa fii independenta/independent financiar si ai cei 18 ani de acasa , atunci poti APLICA.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- training;
- venituri motivante corespunzator cu performatele obtinute;
- bonusuri de performanta;
- posibilitati reale de avansare in cariera;
- posibilitatea de a lucra part-time (iti poti stabili singur programul);