Click aici »

Operator call center

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Vanzari, Marketing, Elevi/Studenti
Data introducerii
03-02-2016
Data actualizare
16-05-2018

Descrierea postului

Principalele responsabilitati ale unui operator Callcenter sunt:
- Contacteaza telefonic clientii din portofoliu existent
- Preia telefonic comenzile de la clienti si le transmite catre departamentul de logistica
- Stabileste discount-uri pentru clienti in limitele de competenta ale postului
- Informeaza telefonic clientii in legatura cu promotiile locale sau nationale
- Consiliaza clientii in privinta produselor solicitate

Cerinte

- Deosebite abilitati de negociere, relationare si comunicare
- Cunostiinte PC

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul mediu + comision
Bonuri de masa + transport

Trimite CV