Click aici »

Operator Call Center

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Serviciu clienti
Data introducerii
01-09-2015
Data actualizare
01-09-2015

Descrierea postului

In functie de aptitudinile fiecaruia, candidatii, vor fi directionati catre unul din cele 2 departamente:

- Customer Support: preluarea apelurilor si oferirea informatiilor catre clienti
- Tele-marketing/vanzari: promovarea si vanzarea prin telefon a produselor si serviciilor companiei.

Cerinte

Candidatul ideal:
? Persoana comunicativa, activa, dinamica, cu initiative, dornica de a invata rapid;
? Studii medii- diploma de Bacalaureat;
? Cunostinte limba engleza (nivel mediu);
? Spirit de echipa, seriozitate, punctualitate si flexibitate fata de locul de munca;
? Cunostinte operare calculator (MS Windows, MS Office, Internet Explorer ? nivel mediu);
? Experienta anterioara este un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- program flexibil
- pachet salarial fix + bonuri de masa
- bonusuri in functie de realizari
- perioada de training platita
- participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora iti poti perfectiona cunostintele si dezvolta noi abilitati
- perfectionare profesionala continua prin lucrul efectiv alaturi de o echipa de profesionisti