Click aici »

Operator Call center vanzari servicii

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Serviciu clienti, Vanzari
Data introducerii
27-11-2009
Data actualizare
27-11-2009

Descrierea postului

- studii medii sau superioare
- cunostinte PC: Word, Excel, Outlook;
- rapiditate si abilitate in utilizarea calculatorului
- abilitati de comunicare: dictie buna, fire vesela, stapana pe sine
- orientare si respect pentru client
- capacitate de lucru in echipa
- experienta in relatiile cu clientii reprezinta avantaj.

Cerinte

- predispozitie spre vanzari
- apeluri telefonice catre clientii di baza de date
- inregistrarea comenzilor telefonice trimise de clienti
- preluarea de solicitari, sesizari cat si formarea mai eficienta a acestora
- o continua documentare despre produse si servicii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu 500 Ron part time 4 ore pe zi + bonusuri in functie de realizari, salariul 1000 Ron full-time 8 ore pe zi + bonusuri in functie de realizari,
- program de lucru: de luni pana vineri de la 10 la 19 in ture de 4 sau 8 ore
- comision motivant.