Click aici »

Operator call center-project based

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti
Data introducerii
26-10-2011
Data actualizare
26-10-2011

Descrierea postului

Responsabilitati:

- efectuarea de apeluri catre o baza de date;
- contacteaza companii sau persoane fizice prin telefon pentru a obtine informatiile necesare, a oferi spre vanzare produse sau servicii etc.
- construieste discursuri articulate citind dintr-un scenariu care descrie produsele sau serviciile pentru care se realizeaza campania, in scopul de a convinge persoanele contactate de a furniza informatii, de a achizitiona produse sau servicii, de a stabili intalniri etc;
- explica, respectiv descrie produsele si serviciile si raspunde intrebarilor clientilor.
- promoveaza imaginea companiei.

Cerinte

- abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- persoana energica, cu initiativa si incredere in sine;
- putere de convingere;
- abilitati foarte bune de lucru in echipa;
- cunostiinte de operare PC;
- dorinta de afirmare intr-un colectiv profesionist;
- punctualitate si seriozitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu foarte atractiv;
- posibilitatea de a lucra full-time sau part-time;
- pregatirea si formarea constanta intr-un mediu tanar si dinamic.