Click aici »

Operator call-center Medical Bucuresti

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
27-07-2016
Data actualizare
27-07-2016

Descrierea postului

Activitatea principala o constituie preluarea apelurilor telefonice atat ale pacientilor cat si ale potentialilor pacienti, informarea si directionarea catre serviciile medicale oferite de clinica si vanzarea acestora.

Ca activitati secundare vor fi: intocmirea de rapoarte de activitate (zilnice si lunare), realizarea de sondaje in randul clientilor existenti, participarea la elaborarea si implementarea de proiecte.

Cerinte

Candidatul ideal este o persoana dinamica cu atitudine pozitiva ce poseda abilitati de comunicare si deschidere catre nou.

De asemenea trebuie sa aiba cunostinte de operare PC, in special MS Office (WORD, EXCEL, POWERPOINT), Outlook (sau similare).

Oferta (bonusuri, beneficii)

In cadrul clinicii veti gasi un mediu de lucru placut, alaturi de o echipa dinamica si orientata catre performanta.
Beneficii: salariu fix la care se adauga bonusuri de performanta.