Click aici »

Operator Call Center - limba olandeza – Bucuresti

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Elevi/Studenti
Data introducerii
27-01-2012
Data actualizare
27-01-2012

Descrierea postului

- Evalueaza problemele clientilor, identifica cele mai bune solutii si se axeaza pe nevoile acestora.
- Rezolva intr-un mod profesional si eficient cerintele clientilor.
- Mentine si updateaza baza de date a companiei.
- Intocmeste rapoartele aferente activitatii desfasurate.

Cerinte

- Cunoasterea limbii Olandeze si Engleze la nivel avansat.
- Minim un an experienta in oferirea de servicii call center in domeniul tehnic (sau studii echivalente).
- Experienta in lucru cu sisteme de securitate si siguranta (antifurt, anti-incendiu,etc).
- Abilitatea de a urmari proceduri si procese.
- Atentie ridicata la detalii
- Abilitati de comunicare excelente.
- Team-work, planificare si organizare eficienta a timpului.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu motivant
- Mediu de lucru placut
- Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala.