Click aici »

Operator call-center (limba italiana)

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Marketing
Data introducerii
20-02-2019
Data actualizare
04-03-2019

Descrierea postului

Cautam un vorbitor de limba italiana la nivel avansat sau nativ pentru un proiect pe durata determinata, incepand cu data de 1.03.2019.

Principalele responsabilitati sunt administrarea interviurilor prin telefon in limba italiana si introducerea datelor rezultate din interviu.

Daca vorbesti foarte bine limba italiana, esti o persoana sociabila, dinamica si serioasa, iti asteptam candidatura  pentru acest post.

Cerinte

- Limba italiana nivel avansat sau nativ

- Cunostinte de baza pentru pachetul Office