Click aici »

Operator call-center (CATI) (o) - Bucuresti

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Elevi/Studenti
Data introducerii
30-09-2011
Data actualizare
30-09-2011

Descrierea postului

Responsabilitati :

Postul consta in culegerea de date prin telefon pe baza unor chestionare cu intrebari prestabilite.
Respondentii sunt persoane fizice sau juridice.

Cerinte

- abilitati foarte bune de comunicare si negociere
- putere de convingere, tenacitate
- abilitati foarte bune de lucru in echipa
- cunostinte de operare PC;
- o limba straina constituie avantaj
- dorinta de afirmare intr-un colectiv profesionist
- persoana dinamica si optimista.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- program flexibil, posibilitatea de a lucra in ture;
- mediu de lucru profesional, o experienta interesanta de lucru cu oamenii;
- un venit atractiv pe baza de performanta (plata in functie de numarul chestionarelor realizate);
- posibilitatea de promovare;
- bonus de activitate.