Click aici »

Operator call-center - Bucuresti

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Marketing, Elevi/Studenti
Data introducerii
31-05-2018
Data actualizare
31-05-2018

Descrierea postului

Cautam colegi care sa desfasoare activitati in cadrul proiectelor de call-center in regim de project-based/part-time, cu experienta in aplicarea chestionarelor prin telefon sau a activitatilor de tip call-center.

Cerinte

Colaboratorul pe care il cautam:

- Are varsta intre18 -50 ani;
- Are experienta in call-center (aplicarea sondajelor de opinie prin telefon);
- Este disponibil intr-un program flexibil (minim 4 ore pe zi, in prima parte a zilei);
- Este o persoana responsabila si punctuala;
- Este curioasa sa invete lucruri noi si sa se dezvolte din punct de vedere profesional

Oferta (bonusuri, beneficii)

Plata/ora;
Contract de munca 4 ore.