Click aici »

Operator calculator

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
300 EUR
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
29-04-2014
Data actualizare
29-04-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

Angajez operatori calculator cu viteza mare de tastare pentru Romania 1.500 lei/luna + bonuri de masa si carte de munca sau pentru extern, 1.000 euro/luna necesare cunostiinte de limba engleza sau franceza sau germana sau italiana sau spaniola

Cerinte

Viteza mare de tastare, cunostinte de limba engleza/ franceza/ germana/ italiana/ spaniola pentru extern

Oferta (bonusuri, beneficii)

Selectia personalului pentru locurile vacante se face exclusiv pe baza cvurilor. Daca doriti sa intrati in procesul de selectie va rog sa atasati acestui anunt cv-ul dvs complet in format europass word insotit de adresa de email si numarul de telefon pe care puteti fi contactat(a).