Click aici »

Operator calculator / programator multimedia

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
500 EUR
Gaesti, Moreni, Ploiesti, Targoviste Gaesti Moreni Ploiesti Targoviste
Domeniile ofertei
Telecomunicatii, IT Software
Data introducerii
31-08-2012
Data actualizare
31-08-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul IT Software
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Intrata recent pe piata europeana firma noastra isi intareste echipa si recruteaza un operator calculatyor/grafician/programator webdesigner multimedia.

Cerinte

In cadrul noii echipe din Romania veti interveni la conceperea designului pentru interfetele web, site-urilor internet si aplicatilor vpn multimedia.Stapanirea metodelor de creare a animatiilor Flash este foarte importanta. Trebuie sa aveti obligatoriu cel putin 2 ani de experienta cu suita de programe Adobe si 1 an cunostinte de programare ActionScript2/3 si o diploma de studii superioare in domeniul IT software&hardware. Masteratul in tehnologii computerizate reprezinta un avantaj. Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational este obligatoriu.

Avantaj permis conducere B de minim 3 ani zile.
Disponibilitate 7 zile/7, 10h/zi, disponibilitate deplasari in China si Coreea si in Europa Centrala si de S-E
Cunoasterea limbii chineze mandarin sau coreana un avantaj net.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial 500 euro net
Bonusuri de depasire de plan de 10%
Participarea la activitati peste program platite cu 150%
Masina, laptop Fujitsu si telefon de serviciu.