Click aici »

Operator Calculator Online

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
350 EUR
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
IT Software, Marketing, Publicitate/PR
Data introducerii
26-10-2010
Data actualizare
26-10-2010

Descrierea postului

Avem nevoie de mai multe persoane calificate cat si necalificate in toata tara.

Deoarece dezvoltam o serie de proiecte online avem nevoie si de persoane de un nivel mai avansat in industria IT.

Angajam atat part-time cat si full time pe diverse proiecte. In anumite cazuri se poate lucra si de acasa.

Cerinte

Cunostinte operare calculator nuivel mediu, cunoasterea operare internet nivel mediu.

Alte cunostinte gen: marketing si promovare sunt binevenite.

Rugam si oferim seriozitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

In functie de realizari oferim salariu motivant si procent din profit. Bonusuri atractive.