Click aici »

Operator calculator limba italiana

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Altele, Elevi/Studenti, Secretariat/Administrativ
Data introducerii
02-11-2010
Data actualizare
02-11-2010

Descrierea postului

Compania FalvoRotary Bids este primul portal de licitatii online din Romania care va deveni si primul Mall virtual din Romania.

Cerinte

Postul Postul de operator calculator lb italiana implica:

-cunostinte de limba italiana avansat (scris, citit, vorbit)

-cunostinte lucru cu Microsoft Office avansat

-utilizare Internet

-cunostinte metode de promovare online

Candidatul ideal trebuie sa aibe minim 1 an experienta, spirit de lucru in echipa.Apreciem seriozitatea, devotamentul si implicarea totala in proiectele noastre.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul lunar este de 1000 Ron cu posibilitatea de marire dupa cel putin 3 luni.