Click aici »

Operator calculator- limba italiana

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
09-05-2016
Data actualizare
30-05-2016

Descrierea postului

Timako Work Agency este o agentie de recrutare si administrare de resurse umane calificate care angajeaza Operator Introducere Date Cu ITALIANA:

- Cunostinte operare PC (MS Excel -nivel mediu);
- Limba Italiana - nivel conversational;
- Atentie la detalii si capacitate crescuta de concentare;
- Abilitati de calcul, de lucru cu cifre si documente;
- Cunostinte de resurse umane si contabilitate primara constitue un plus.

Cerinte

- Introducerea datelor in Excel si reactualizarea lor;
- Intocmirea de adeverinte si anexe cerute de conducere;
- Mentinerea legaturii cu clientii din Italia.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Mediu de lucru placut;
- Colectiv tanar;
- Salariul va fi stabilit in urma interviului, in functie de experienta persoanei in cauza.