Click aici »

Operator Berar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Braila, Buzau, Focsani, Galati, Tulcea Braila Buzau Focsani Galati Tulcea
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
20-01-2018
Data actualizare
03-04-2018

Descrierea postului

Domeniul Productie

Responsabilitati:
-Coordoneaza modul de desfasurare a procesului de imbuteliere a berii;
-Organizeaza activitatea de evidenta a materiilor prime, a materialelor si a produselor finite;
-Utilizeaza echipamentele si utilajele puse la dispozitie de firma
-Responsabil cu respectarea retetelor si a degustarii

Cerinte

-Absolvent de studii in domeniu
-Limba engleza mediu
-Experienta intr-un post similar minim 1 an
-Operare PC

Alte abilitati:
deprinderea de a lucra in echipa; seriozitate; putere deosebita de munca; dinamism; promptitudine in rezolvarea cerintelor; spirit organizatoric; excelente abilitati de comunicare; prezenta agreabila; corectitudine.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atarctiv negociabil la interviu.

Trimite CV