Click aici »

Operator baza date / ofertare

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
14-09-2012
Data actualizare
31-10-2012

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Introducerea in baza de date a fiselor de teren, actualizarea datelor, arhivarea fiselor de teren.
Intocmirea, trimiterea si urmarirea ofertelor de prÍt in urma fiselor de teren. Emiterea si gestionarea contractelor catre clientii societatii ( existenti si noi ).

Cerinte

Absolvent al facultatii de Instalatii
Seriozitate, Punctualitate, Responsabilitate

Oferta (bonusuri, beneficii)

Recompensa financiara proportional cu efortul depus
Instruire tehnica de specialitate
Tichete de masa
Desfasurarea activitatii in cadrul unui colectiv tanar, intr-o companie renumita