Click aici »

Operator agentie pariuri sportive - Timisoara

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
13-02-2017
Data actualizare
21-05-2019

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Ce vei face zilnic?

- vei supraveghea locatia;
- vei prezenta clientilor oferta noastra;
- operatiunile de plati si incasari de la si catre client, intra tot in sarcinile tale;
- te vei asigura de buna functionare a sloturilor;
- va fi necesar sa intocmesti actele pentru evidenta casieriei;
- cel mai important, vei mentine relatia cu clientii in scopul atingerii obiectivelor de vanzare si incasare;
- in final, vei avea de facut raportari catre seful ierarhic in cazul in care apar nereguli in sala de jocuri. PS: Avem sefi faini :)
Nu e greu, nu-i asa?

Cerinte

Suntem in cautarea ta!

Daca ai studii medii si iti doresti sa stii mai multe despre sport, atunci esti persoana pe care noi o cautam.
Ne dorim sa fii comunicativ si sa te adaptezi usor mediului de lucru.
Apropo: te vor ajuta cunostinte de lucru cu calculatorul si ar fi ideal daca nu ai avea cazier juridiciar. :)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce vei primi in schimb?

- training platit de noi, la sediul central al firmei;
- salariu atractiv si bonuri de masa in valoare de 15 lei;
- program de lucru flexibil, ca sa mai ai timp sa le faci si pe-ale tale;
- tinem la sanatatea colegilor nostri, tocmai de aceea iti oferim gratuit asigurarea medicala Medicover;
- iti oferim un bonus pentru ziua ta de nastere;
- sa stii ca nici primele de sarbatori nu le ratam, le acordam si pe acelea;
- chiar poti promova daca iti doresti, pentru ca noi suntem cu ochii pe oamenii care ?prind repede?;
- iti facem contract de munca pe perioada nedeterminata, ca sa iti poti face planuri de viitor.