Operator achizitii/secretariat (plasare comenzi, calcul stocuri productie mobilier, franceza) - lMIOVENI

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Mioveni Mioveni
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Achizitii/Logistica
Data introducerii
12-10-2013
Data actualizare
12-10-2013

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 4 intrebari.

Descrierea postului

Atelier de tamplarie si productie mobilier situat langa Mioveni, producator, cautam sa angajam persoana din zona Mioveni sau imprejurimi pentru cu urmatoarele sarcini:
-plasarea comenzilor de materii prime, receptia/verificarea lor si calcularea/gestionarea stocurilor ( NIT-uri, bonuri de consum, rapoarte productie,fise magazie)
-alte activitati specifice de secretariat (gestionare email furnizori/oferte, telefoane, calcul registru casa, deconturi angajati)

Locatia jobului: com Micesti, sat Purcareni, jud ARGES

Cerinte

Persoana activa, organizata, atenta, implicata, ascultatoare (se subordoneaza direct inginerului de productie si contabilei)

Sunt recomandate, reprezentand un plus:
-permis de conducere,
-cunostinte/experienta in calcul/gestiune stocuri,
-cunostinte/experienta in plasarea de comenzi;
-cunoasterea limbii franceze
OBLIGATORIU MINIM DOUA DIN ACESTE CERINTE.
*** Cunostintele tehnice sau productie mobilier reprezinta un plus.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-contract de munca si salariu
-bonuri masa
-transpot asigurat din/in Mioveni
-posibilitate de promovare
-program de lucru: 40 ore / saptamana (L-V)