Click aici »

Operare PC

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Alexandria Alexandria
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
26-02-2009
Data actualizare
27-06-2009

Descrierea postului

Companie Multinationala va propune in regim de colaborare o oportunitate existenta deja pe piata Romaneasca.
Va ofera training pe toata perioda colaborarii. Firma activeaza in domeniul Telecomunicatiilor& Internet prin creearea de campanii SMS pentru promovarea anumitor produse sau servicii pe piata din Romania, si creearea de campanii publicitare in Televiziune& Media. De serviciile companiei beneficiza toate marile trusturi media din Romania. Salariu este este intre 350-550 Euro/luna.Trimite sms la : 1261 Cu textul : TXT JOBULMEU (Pret: 1 Euro/sms + TVA19%) Si vei primi detaliile

Cerinte

fara experienta,
cunostinte minime de operare pc
cunostinte minime de navigare internet