Click aici »

Office Manager

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Management/Consultanta
Data introducerii
02-11-2016
Data actualizare
02-11-2016

Descrierea postului

RESPONSABILITATI
- sarcini administrative, de resurse umane, economice, comerciale, de organizare, relationare cu departamentele companiei si cu partenerii externi;
-discutam despre realizarea unuor proiecte pe fondurile europene in colaborare cu alte companii dar si direct prestand servicii pentru acestia
- traducerea diferitelor documente si contracte, elaborarea de rapoarte specifice si gestionarea lor;
- asigurarea interfetei cu furnizorii, clientii, partenerii societatii si cu structurile externe
- intocmirea contractelor si a actelor aditionale la contractele cu furnizorii de servicii si cu clientii;
- verificarea documentelor inaintate la semnat din punct de vedere al corectitudinii formale si de continut
- intocmirea, urmarirea, verificarea si plata facturilor catre furnizori conform specificatiilor din contracte
- promoveaza initiativele firmei;
- se ocupa de avizele si autorizatiile societatii;
- alte responsabilitati necesare pentru buna desfasurare a activitatii firmei.

Pe langa atributiile enumerate mai sus, titularul postului trebuie sa efectueze si alte sarcini care corespund calificarii sale profesionale si care tin in esenta de postul pe care este angajat, sau care sunt necesare pentru buna functionare a activitatii.

Cerinte

- Engleza- bine constiue un avantaj
- Foarte bune abilitati de utilizare PC: E-mail, Word, Excel, Power Point
- Capaciatate de organizare, capacitate de lucru in echipa, initiativa in luarea deciziilor
- punctualitate, independenta, flexibilitate
- sa lucreaze cu placere in conditii si mediu de lucru dinamice
- identificare cu obiectivele societatii
- capacitate de cooperare si comunicare
- bune abilitati de organizare a timpului, a sarcinilor si a locului de munca
- capacitate de a respecta termene limita
- capacitate de multi - tasking

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim training si posibilitate de promovare.