Click aici »

Office assistant

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
02-04-2018
Data actualizare
12-11-2018

Descrierea postului

Candidatul ideal aptitudini:
- Capacitate de comunicare fluenta cu oamenii
- Capacitate de organizare si planificare, cercetare si investigare a informatiilor receptate
- Aptitudini si cunostinte de prelucrare si creere de documente
- Culegere, prelucrare si transmitere informatii
- Capacitate de analiza si sinteza a datelor si informatiilor

Cerinte

- Cunoasterea in detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express), Navigare Internet;
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel peste mediu si cunoasterea a doua limbi de circulatie internationala: FRANCEZA, ITALIANA,GERMANA

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial atractiv, mediu de lucru dinamic intr-o companie internationala aflata in expansiune, oportunitati de avansare si alte beneficii. Constituie un avantaj trimiterea alaturi de CV a diplomelor de studii, diplome cursuri efectuate, certificate lingvistice, Recomandari de la locul/ locurile de munca anterioare, Scrisoare de intentie. Toate acestea se trimit pe adresa: turlea@operacro.com. Relatii la telefon: 0746918373