Click aici »

Office & Administrative Assistant

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
05-02-2018
Data actualizare
05-02-2018

Descrierea postului

Cautam o persoana energica, responsabila, comunicativa si organizata pentru a face parte dintr-o echipa tanara si frumoasa.

In cadrul Centrului Integrat in fiecare zi te vei ocupa de:

Intampinarea pacientilor si a vizitatorilor;
Preluarea apelurilor telefonice si stabilirea programarilor in functie de solicitari;
Gestionarea circuitului de pacienti in sala de asteptare;
Confirmarea programarilor deja efectuate;
Evidenta fiselor pacientilor, actualizarea si indosarierea lor;
Selectarea, inregistrarea, distribuirea si expedierea corespondentei ;
Arhivarea si tinerea evidentei tuturor documentelor si inregistrarilor pentru asociatie;
Administrarea actelor oficiale in registrul de intrari-iesiri;
Gestionarea stocurile de protocol, papetarie-birotica;
Alte activitati administrative.

Cerinte

Abilitati de comunicare;
Curiozitate si dorinta de a invata lucruri noi;
Motivatie pentru a face lucrurile bine;
Experienta este un avantaj, dar nu este cel mai important criteriu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Job stabil cu oportunitati de crestere pe termen lung intr-o echipa de profesionisti.