Click aici »

Network Security Engineer

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Inginerie, Telecomunicatii
Data introducerii
22-03-2017
Data actualizare
22-03-2017

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Operare si intretinere sistem integrat de securitate Fortinet, proiecte provocatoare, clienti corporate. Calificari si certificari de obtinut, eventual, pe parcurs. Experienta de cel putin 2 ani in domeniul securitatii sistemelor informatice si a retelelor este un avantaj, ca si notiunile de administrare sisteme Windows, Unix, Mail Servers, Access Control Servers, sisteme si aplicatii corporate, precum si programarea aplicatiilor WEB. Este binevenita dorinta de a-ti creste competentele si de a aprofunda domeniul securitatii ca white hat (ethical) hacker. Echipa profesionista gata sa te ajute sa te perfectionezi, daca gandesti cu propriul cap si nu astepti mereu sa te scoata altii din incurcatura. Responsabilitati functie de nivelul atins, mergand pana la mentinerea in stare de functionare permanenta a unor retele critice.

Cerinte

PROFIL (IDEAL) CANDIDAT:
Dorinta de perfectionare printre motivatiile principale, curiozitate (chiar mici curiozitati), rezistenta la stress, finalizare fara obsesii, profil moral ireprosabil, apetenta pentru lucrul in echipa, empatie, rigoare, capacitate de autoevaluare, gandire critica, disciplina pana la limita evitarii oricarui pericol si in general buna crestere. Smart girls welcome.