Click aici »

Muncitori procesat carne UK

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
10-05-2018
Data actualizare
15-05-2019

Descrierea postului

RENTA CRED HR AGENCY TULCEA, agentie de plasare a fortei de munca in strainatate, cauta muncitori calificati si necalificati pentru urmatoarele posturi:
-ambalator, macelar, inginer in industrie alimentara, ctc-ist etc - procesat produse din carne Marea Britanie.

Pentru mai multe detalii va rugam sa sunati la unul din numerele de telefon : 0746600559 / 0770972040 sau puteti veni la sediul firmei din str. Pacii, bl. S2, sc. B, ap. 3.

Cerinte

CV, limba engleza constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- perioada de contract nedeterminata
- salariul incepe de la 8.21 lire/ora
- cazarea este asigurata dar contra cost
- salariul se plateste din doua in doaua saptamani