Muncitori policalificati in amenajari interioare/instalatii/constructii

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
500 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
02-06-2014
Data actualizare
07-09-2014
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 3 ani experienta in domeniul Constructii/Imobiliare
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Firma cauta muncitori, cu C.M. pentru amenajari interioare si instalatii, de preferat, priceputi la cat mai multe meserii pentru o foarte lunga colaborare si un salariul mai bun.

Trimiteti e-mail cu CV-ul dvs. in care explicati clar ce stiti sa faceti foarte bine, ce stiti sa faceti bine, unde si ce ati facut si cateva date personale, nume, varsta, stare civila.

Cerinte

Un bun meserias in mai multe meserii ce tin de domeniul, amenajari interioare/instalatii/constructii, constiincios si serios.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul pentru primele doua saptamani va fi de 70 ron/zi(1.600 ron/luna) perioada considerata de proba in care banii se vor primi la sfarsitul fiecarei zile lucratoare. Daca dupa perioada de proba muncitorul este acceptat, progresiv in decurs de 1 an salariul va creste pana la 2.400 ron, functie de ce stie fiecare sa faca. Daca muncitorul demonstreaza ca stie si face mai multe meserii ce au legatura cu domeniul constructiilor, ex. pe langa amenajari sa faca si instalatii si ca e bun in ceea ce stie si face, si mai e si constiincios, dupa cel putin 1 an vechime poate ajunge la 2750 ron cu conditia sa stie sa faca cat mai multe lucruri ce tin de amenajari/instalatii/constructii.