Click aici »

Muncitori necalificati pentru abator in Franta

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
1500 EUR
Tara
France
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
05-06-2019
Data actualizare
05-06-2019

Descrierea postului

Sunteti in cautarea unui loc de munca sigur?
Abator din Franta cauta persoane necalificate pentru a le forma in meseria de macelar!

Nu este necesara experienta!
Se realizeaza formare gratuita in abator!
PLECARE IMEDIATA!

Avantaj pentru persoanele care pot pleca cu masina personala!
Limba franceza reprezinta un avantaj!
Contracte de munca pe perioada indelungata!

Cerinte

Candidatul trebuie sa fie serios si dornic sa invete lucruri noi!!!!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul este de 1550 euro.

Trimite CV