Click aici »

Muncitori necalificati parcuri distractii/circuri - Irlanda

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Ireland
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Protectie/Paza, Altele
Data introducerii
05-04-2016
Data actualizare
13-03-2019

Descrierea postului

Renta Cred HR Agency recruteaza candidati pentru posturile de muncitori necalificati in cadrul unor parcuri de distractii.

Locatia locurilor de munca este: Dublin, Irlanda.

Candidatii vor avea activitati precum:
-montare/demontare echipamente folosite in cadul parcului de distractii, curatenie, supraveghere.

Programul de lucru: 10-12 ore /zi, 1/2 zile libere pe saptamana.
Salariul se vireaza la fiecare sfarsit de saptamana lucrata si este intre 300 si 350 euro/saptamana. Salariul lunar va fi intre 800 si 1400 de euro.

Angajatorul asigura cazare si masa gratuit.
Cazarea va fi asigurata in rulote conditionate avand apa curenta, electricitate, spatiu pentru dormit, baie + spatiu destinat pentru prepararea hranei.

Se incheie contract pe perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire de comun acord cu angajatorul.
Cunoasterea limbii engleze nu este necesara, insa constituie avantaj.
Permis categoria B constituie avantaj.

Cerinte

Varsta cuprinsa intre 20 si 50 de ani.
Cunstintele limbii engleze constituie avantaj.
Fara antecedente penale.
Stare buna de sanatate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Cazare asigurata gratuit.
3 mese/zi asigurate gratuit.
Contract de munca pe o perioada de 6 luni (cu posbilitate de prelungire).

Trimite CV