Click aici »

Muncitori necalificati in depozite - Olanda

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Netherlands,The
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie, Achizitii/Logistica
Data introducerii
27-10-2016
Data actualizare
27-10-2016

Descrierea postului

Rentacred-HR Agency recruteaza candidati pentru posturile de: Muncitori necalificati in depozite Olanda.

Acesta este un program de munca, in domeniul muncii necalificate, pe pozitii ca: lucrator depozit / manipulant marfa, (care includ activitati de depozitare marfa, verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc, mutarea bunurilor si produselor in depozit, semnarea actelor de livrare, consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate, selectarea si ambalarea produselor pentru expediere, sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor) si orice alte pozitii din sfera acestui domeniu de activitate.

Munca se desfasoara in depozit.Lucratorii vor munci in mai multe locatii din Olanda -conform repartizarii. Se primeste contract anterior plecarii din Romania.

Cerinte

- persoane apte de munca si care pot lucra repede si de calitate
- cunostintele limbii engleze sunt necesare!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Durata contractului va fi de 6 luni cu posibilitate de prelungire.
Se asigura cazare contra cost si asigurare, transport de la cazare la locul de munca.Cazare asigurata contracost - 92,50 euro /saptamana (se va opri din salariu).

Salariul net pe ora va fi intre 6.70 si 8.90 euro /ora si se plateste saptamanal. Pe saptamana se lucreaza minim 40 ore. Orele lucrate suplimentar se vor plati conform legii din Olanda.