Click aici »

Muncitori necalificati ferma pui - Olanda

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Netherlands,The
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Agricultura/Silvicultura
Data introducerii
27-10-2016
Data actualizare
27-10-2016

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Rentacred-HR.Agency recruteaza candidati pentru posturile de "Muncitori necalificati - Ferma de pasari" din cadrul unei companii din Olanda.

Descrierea Job-ului:
-Intretinerea curateniei in hala de pasari /pui
-Hranirea si ingrijiea puilor/pasarilor
-Alte activitati distribuite de seful fermei sau supervizor.

Cerinte

Varsta cuprinsa intre 20 si 35 de ani.
Candidati de sex masculin (barbati).
Experienta de munca anterioara.
Se organizeaza interviu cu angajatorul pe skype sau telefonic.
Permis categoria B - prezinta avantaj.
Cunostinte Limba Turca sau Maghiara.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract de munca pe perioada de 12 luni cu posibilitate de prelungire.
Salariul: 80 Euro / zi, se primeste la fiecare sfarsit de saptamana lucrata.
Program de lucru: 5-6 zile / saptamana - 1-2 zile libere / saptamana - 8,9 ore / zi.
Cazare asigurata contra cost - 75 euro / saptamana.
Asigurare medicala.
Nu necesita cunostintele limbii engleze.