Click aici »

Muncitori in constructii

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
25-04-2016
Data actualizare
25-04-2016

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Constructii/Imobiliare
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Firma de constructii angajeaza muncitori in constructii pentru 2 lucrari in sectorul 1* zona podul costanta*

ANGAJEAZA meseriasi si necalificati program 8 ore si salariu incepand de la 1300 lei in functie de cunostintele profesionale si productivitate. Construim 2 vile plus finisaje. Nu oferim cazare! Nu angajam persoane fara buletin. Nu ne intereseaza colaborari cu alte echipe de meseriasi! Cu carte de munca!

Cerinte

muncitori calificati si necalificati